SIECI INTERNETOWE


Sieć komputerowa to znacząca korzyść dla każdego przedsiębiorstwa, które posiada kilka stanowisk komputerowych. Prosta i szybka wymiana danych, jednoczesna praca na wielu stanowiskach, czy dostęp do jednego łącza internetowego w oczywisty sposób ułatwiają pracę przedsiębiorstwa i zmniejszają koszty działalności.


Dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy możemy zaproponować optymalne rozwiązania dostosowane dokładnie do potrzeb w Państwa firmie. W ramach naszych usług oferujemy Państwu kompleksową obsługę, począwszy od opracowania koncepcji sieci, poprzez jej projekt i montaż, po obsługę serwisową. Zapewniamy dostawę, montaż i konfigurację urządzeń. Instalujemy i konfigurujemy oprogramowanie serwerowe. Konfigurujemy stacje robocze. Tworzymy sieci bezprzewodowe typu HOTSPOT, WI-FI Zapewniamy bezpieczeństwo, rzeczową pomoc i konsultacje.

monitoring kołobrzeg

PORZĄDKOWANIE SZAF I TOPOLOGIE

J eżeli jest to obraz który znasz na co dzień ze swojej serwerowni to wiedz, że coś się dzieje. Jednak nie ma co załamywać rąk. Nasza firma oferuję usługę porządkowania szaf rackowy oraz wykonanie topologii. Po naszej wizycie w twojej szafie zapanuje porządek a ty otrzymasz dokumentację opisującą wykorzystanie każdego patchcordu.

sieci kołobrzeg

sieci kołobrzeg, wi-fi kołobrzeg, sieci grzybowo, wi-fi grzybowo, sieci dźwirzyno, wi-fi dźwirzyno, sieci pogorzelica, wi-fi pogorzelica, sieci trzebiatów, wi-fi trzebiatów, sieci mielno, wi-fi mielno, sieci pobierowo, wi-fi pobierowo, sieci ustronie morskie, wi-fi ustronie morskie, sieci koszalin, wi-fi koszalin, sieci gryfice, wi-fi gryfice