MONITORING CCTV

Telewizja przemysłowa to system który daje kontrolę w domu i w firmie. Dzięki zastosowaniu kamer CCTV możliwe jest śledzenie na bieżąco np.:
– teren mieszkalny,
– obszar firmy,
– zachowania pracowników w przedsiębiorstwie,

      Budowa telewizji przemysłowej to kamery i rejestrator (zamiast rejestratora można wykorzystać komputer stacjonarny lub serwer z kartą DVR). Schemat budowy systemu telewizji przemysłowej opiera się o kamery (wszelkiego gatunku, dostosowane do wymagań otoczenia oraz potrzeb klienta) oraz rejestrator cyfrowy. Tak jak przedstawione jest na przykładowym schemacie, do rejestratora możemy podłączyć pamięć Flash – aby zgrać nagranie. Rejestrator można również podłączyć do Internetu, aby mieć wgląd na obraz z kamer, z każdego miejsca. Wbudowany w rejestratorze dysk twardy, pozwala na zachowanie oraz przeglądanie kilkutygodniowych nagrań.

monitoring kołobrzeg

Telewizja przemysłowa doskonale znajduję zastosowanie w hotelach i pensjonatach. Można je integrować z systemem hotelowym LOB Mechatronika. Zarządzanie całym systemem jest prowadzone przez specjalny program. Jest to aplikacja, która może być zabezpieczona hasłem o różnych poziomach dostępu. System hotelowy umożliwia współpracę z większością programów hotelowych.